banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > تجهیزات پزشکی
رده محصول

مطبوعات سوزن

مطبوعات سوزن که سوزن میشود سوزن کوچک ویژه ثابت در پوست و یا برای مدت طولانی زیر جلدی روش معمول مورد استفاده در سوزن سوراخ دفن گوش به خاک سپرده شد. دو نوع سوزن وجود دارد: نوع دکمه فشار و نوع دانه. نوع pushpin: سوزن دسته بود حلقه نوع سوزن طول بدن...

ارسال درخواست

1.jpg

مطبوعات سوزن که سوزن میشود سوزن کوچک ویژه ثابت در پوست و یا برای مدت طولانی زیر جلدی روش معمول مورد استفاده در سوزن سوراخ دفن گوش به خاک سپرده شد.

دو نوع سوزن وجود دارد: نوع دکمه فشار و نوع دانه.

نوع pushpin: سوزن دسته نوع حلقه، سوزن طول بدن حدود 0.3 سانتيمتر، سوزن و سوزن دسته عمودی بود.

نوع دانه گندم: دسته سوزن است دانه گندم یا حلقه نوع سوزن طول بدن حدود 1CM، سوزن و اهرمی سوزن خط مستقیم است.

فشار ناخن نوع سوزن میشود: بیشتر برای صورت و گوش به خار کم عمق عمودی و غیره. با موچین های کوچک یا سوزن انبردست به گیره سوزن رسیدگی سوزن در نقطه انتخاب شده نقطه انتخاب شده به آرامی سوراخ و سپس چسباندن نوار با رب کوچک ثابت. علاوه بر این، شما همچنین می توانید استفاده از سوزن پین کوچک موچین، سوزن در قبل از برش قطعه کوچک از نوار چوب در چوب دست نوار با پین در نقاط انتخاب شده. مدفون در طول زمان با توجه به تصمیم گیری بیماری به طور کلی 1-2 روز، بسیاری از مردم دفن می توانید 6 تا 7 روز، روز حرارت سوزن مدفون نمی باید بیش از 2 روز برای جلوگیری از عفونت.

2 بار به خاک سپرده شد فاصله سوزن: همان نقطه از سوزن بعد از 1 هفته می توان نقاط مختلف، دوباره مدفون می تواند مداوم. اگر درد برای این بیماری را به خاک سپرده شد زمان به درد برای درجه، نه لزوما برای چند روز.


Hot Tags: مطبوعات سوزنی چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه عمده فروش، قیمت پایین

پرس و جو