banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > تجهیزات پزشکی
رده محصول

بسته بندی شیشه ای

کاپشن گلدان به عنوان یک ابزار، استفاده از آتش، پمپاژ و دیگر روش ها برای تولید فشار منفی است، به طوری که جذب سطح، منجر به خونریزی موضعی خون، به منظور رسیدن به طریق meridian، چی و گردش خون، تورم و درد، اثر درمان. در حال حاضر،...

ارسال درخواست

کاپشن گلدان به عنوان یک ابزار، استفاده از آتش، پمپاژ و دیگر روش ها برای تولید فشار منفی است، به طوری که جذب سطح، منجر به خونریزی موضعی خون، به منظور رسیدن به طریق meridian، چی و گردش خون، تورم و درد، اثر درمان.

در حال حاضر، انواع بیشتر قوطی های قوطی، قوطی های بامبو، شیشه های شیشه ای، قوطی های پمپاژ و غیره استفاده می شود.

1، از طریق کوک کردن، شما می توانید بدن رطوبت، سرد، از طریق بافت پوست به نفوذ قرار دادن، به این ترتیب به جز ذهن، روح مردم صد بار.

2، زیرا بدن مریدین، نقاط طب سوزنی و اندام های داخلی متصل است، بنابراین با مکش خارجی، نقاط طب سوزنی سطح بدن را تحریک می کند، و سپس از طریق استخوان ها و مریدین ها، ساخت ارگان های بدن آماده سازی مناسب، خون مردم جریان، تناسب اندام.

3، برای آسیب بافت بدن انسان، فتق دیسک کمر و علائم دیگر، کوپینگ نیز یک اثر خاص، به طور منظم فنجان، می تواند درد را کاهش دهد، از بین بردن علائم.

4، در حال حاضر، بسیاری از زیبایی، مغازه نازک، همچنین شروع به مطالعه و راه اندازی، از طریق روش کوپن برای از دست دادن وزن.

اندازه کابینت

OD (قطر بیرونی)

شناسه (قطر داخلی)

شماره 1

3.9 سانتی متر

2.8 سانتیمتر

No.2

4.4CM

3.1CM

شماره 3

5.7 سانتی متر

4.1CM

No.4

6.7 سانتی متر

4.8 سانتیمتر

No.5

7.0CM

5.3CM

Hot Tags: شیشه سازی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، قیمت پایین

پرس و جو