banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > گیاهان > ریشه گیاهان
رده محصول

پیازچه Fritillaria

تفاوت Fritillaria اثر Fritillaria یک دارو شناخته شده سرفه، داروهای شناخته شده بسیاری نیز هستند، مانند شربت سرفه لوبیا Chuanbei، کرم گلابی Chuanbei Qiu، و غیره، بسیاری از بیماران نیز به داروخانه برای خرید بخور گلابی به غذا می روند. Fritillaria مشترک، از جمله Fritillaria، Fritillaria و ...

ارسال درخواست

6.jpg

تفاوت Fritillaria اثر

Fritillaria یک دارو شناخته شده برای سرفه است، داروهای شناخته شده بسیاری نیز مانند شربت سرفه لوبیا Chuanbei، کرم گلابی Chuanbei Qiu، و غیره، بسیاری از بیماران نیز به داروخانه برای خرید گلابی ترش می خورند. Fritillaria مشترک، از جمله Fritillaria، Fritillaria و Fritillaria سه، اگر چه نام آن مشابه است، اما اثر بسیار متفاوت است، باید توجه به خرید.

Fritillaria

کمی سرد، شیرین، با اثر ریه، خلط می توان از خلط بیشتر استفاده کرد، به خصوص برای خشکی و یا Qiuzao ناشی از سرفه. بیماران مبتلا به سرفه، همراه با خلط کمتر دشوار به صورت کمی، یا خلط خونین، بینی و دهان خشک، تشنگی گلو و ناراحتی های دیگر.

در این زمان می توانید Chuan Fritillaria سوپ گلابی به غذا خوردن: Fritillaria 9-10 گرم، خیس در آب، گلابی متوسط ​​1، حفره گلابی گلابی، پس از Fritillaria آب با آب به توخالی خیس خوردن از گلابی، با یک گلدان از بخار به مدت 1 ساعت، اضافه کردن مقدار مناسب از چاشنی قند را بعد از مصرف اضافه کنید. علاوه بر این، شما می توانید Fritillaria 3-10 گرم، با آب جوش، 1 روز. پودر Fritillaria Fritillaria به پودر نیز انتخاب خوبی است، 1 روز، هر 1-2 گرم است. آلرژی های Chuan Fritillaria را مصرف کرده اند بنابراین آلرژی باید با احتیاط استفاده شود.

Fritillaria

اگر بیمار درد قفسه سینه سرفه، لرز و تب، خلط خلط خلط سرفه، مدفوع خشک، خشکی دهان قرمز و سایر علائم، باید Fritillaria را انتخاب کنید، زیرا اثر ژجیانگ باییمیه Xiehuo قوی تر از Fritillaria است. و Sanjie خوب در آتش تمیز است، درمان پزشکی آبسه ریه است. ژجیانگ Fritillaria معمول ترین روش برای 3-10 گرم، 1 روز، با آب جوش.

بنابراین، برای سرفه، خلط منفی، چسبندگی خلطی خلط، دهان خشک و تشنگی، زبان قرمز به عنوان عملکرد اصلی سرفه های سرماخوردگی باد، می تواند Fritillaria را انتخاب کند، بلکه Fritillaria را انتخاب می کند. با توجه به مادر Chuan Pui مادر خفیف، بوی قوی نیست، مناسب برای سالمندان و نوزادان. و برای بدن گرما از کودکان و جوانان، بهترین انتخاب برای Fritillaria.

Fritillaria

سرد، تلخ، با یک اثر ضد التهابی قوی، ضد ویروس و ضد تومور، اغلب با دیگر سازگاری با مواد مخدر سم زدایی، درمان بیماری پستان، سل، تورم پوست و سایر بیماری ها. علاوه بر این، نقش خاصی در کشتن اسپرم وجود دارد. بنابراین، می خواهم مرد نهایی بالاتری را انتخاب کنم، باید با دقت انتخاب شود.


کلمه کلیدی میانگین جستجوهای ماهانه (تنها با جستجوی دقیق)
fritillaria 10 هزار - 100 هزار
لامپ های سرخ مایل به قرمز 100 - 1000
لامپ سرخ شده 100 - 1000
fritillaria rubra 100 - 1000
لامپ های سرخ مایل به قرمز برای فروش 10 - 100
لامپ های فرعی برای فروش 10 - 100
fritillaria سفید 10 - 100
fritillaria cirrhosa
bulbus fritillariae cirrhosae
لامپ یقه انگاری یقه انگاری
بی مو
چوان بی مو

100 - 1000

0.1

2.11

Bulbus Fritillaria


Hot Tags: لامپ های سرخ مایل به قرمز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، قیمت پایین

پرس و جو