banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > گیاهان > ریشه گیاهان
رده محصول

بای زو گیاهی

Atractylodes macrocephala rhizome از Atractylodes macrocephala Atractylodes macrocephala Koidz است. عمدتا در ژجیانگ، هوبئی، هونان و دیگر مکان ها تولید می شود. برداشت شده در زمستان، خشک یا خشک، ریشه ها را برداشته، به قطعات برش خورده بریزید، خام یا سرخ شده استفاده کنید، با سبوس در خاک خشک کنید. شیمیایی ...

ارسال درخواست

3.jpg

Atractylodes macrocephala rhizome از Atractylodes macrocephala Atractylodes macrocephala Koidz است. عمدتا در ژجیانگ، هوبئی، هونان و دیگر مکان ها تولید می شود. برداشت شده در زمستان، خشک یا خشک، ریشه ها را برداشته، به قطعات برش خورده بریزید، خام یا سرخ شده استفاده کنید، با سبوس در خاک خشک کنید.

ترکیبات شیمیایی Atractylodes macrocephala 1:

این محصول حاوی روغن فرار است که عمدتا در کتون نفت، کتون، الکل، Atractylodes اتر، Du Songnao، Atractylodes چربی های داخلی و غیره و شامل فروکتوز، انولین، Atractylodes polysaccharide، انواع اسید آمینه و ترکیبات ویتامین A است.

اثر فارماکولوژیک 2. Atractylodes macrocephala:

Baizhu تاثير دوگانه بر فعاليت روده دارد، هنگامي که روده تحريک مي شود و بازدارنده اثرات تحريک کننده روده است؛ پیشگیری و درمان زخم گوارشی تجربی؛ اثر قوی داشته باشد می تواند افزایش وزن موش را ترویج کند؛ بدیهی است که می تواند سنتز پروتئین را در روده کوچک ترویج کند. می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را ارتقاء دهد؛ برخی از بهبود عملکرد سلول سفید وجود دارد؛ می تواند کبد، کیسه صفرا، دیورتیک، hypoglycemic، ضد انعقاد، ضد باکتری، ضد تومور محافظت کند. روغن فرار Atractylodes macrocephala دارای اثر آرام بخش است.


روش های پردازش

1 Atractylodes raw macrocephala: خالص سازی خالص خالص، خیساندن در آب، زمان خیس شدن باید براساس فصل، تغییرات آب و هوایی و اندازه ذرات مناسب Atractylodes، حباب، مرطوب، برش داده شده و خشک شود.

2، Rozled Rhizoma Atractylodis Macrocephalae: ابتدا سبوس گندم را در ژن بپاشید، وقتی که دود می آید، Atractylodes macrocephala به قارچ میکرو تا زرد کم رنگ، بیرون آورده، سبوس را سرد کنید، خنک شود. (100 قرص در هر اتروکتیلد ریزوم، 10 کیلوگرم سبوس)


کلمه کلیدی میانگین جستجوهای ماهانه (تنها با جستجوی دقیق) رقابت پیشنهاد پیشنهادی
rhizoma atractylodis 100 - 1000 0.01
atractylodes 1000 - 10 هزار 0.05 1.51
بای زو 1000 - 10 هزار 0.04 11.72
Rhizoma Atractylodis Macrocephalae


آروکتیلودهای ریزوم


سفید آترکتیلد ریزوم


Rhizome از atractylodes بزرگ سر


Atractylodes


Rhizoma Atractylodis


Attractylodes Roh


Atractylis ovata


Atractylodes macrocephala Koidz


atractylodes macrocephala 100 - 1000 0.08 2.23
rhizoma atractylodis macrocephalae 100 - 1000 0.03 0.44
آتراتکتومی ریزوم 100 - 1000 0.06 0.46
بای زو گیاه 10 - 100 0.19 4.7


Hot Tags: bai zhu herb، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، قیمت پایین

پرس و جو