banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > گیاهان > پزشکی دامپزشکی
رده محصول

Bombyx Batryticatus

【نام طب چینی】 jiangcan 【نام انگلیسی】 Bombyx Batryticatus 【منبع】 Bombyx mori L. لارو کرم ابریشم Bombyx mori L. با حشرات مرده Beauveriabasiana (Bals.) Vaillant آلوده هستند. 【حیوانات】 بزرگسالان مرد و زن به شدت با مقیاس سفید پوشیده شده است. طول بدن ...

ارسال درخواست

【نام طب چینی】 jiangcan

【نام انگلیسی】 Bombyx Batryticatus

【منبع】 Bombyx mori L. لارو کرم ابریشم Bombyx mori L. با حشرات مرده Beauveriabasiana (Bals.) Vaillant آلوده می شوند.

【حیوانات】 بزرگسالان مرد و زن به شدت با مقیاس سفید پوشیده شده است. طول بدن 1.6-2.3 سانتی متر است. عرض بالایی 3.9-4.3 سانتی متر است. سر کوچکتر است ترکیب جفت چشم چشم. دهان و دندان خراب است و لب پایین باید کوچک باشد. آنتنها به صورت پر می باشد. دو جفت بال، بال های جلو در سینه میانی، مثلثی، بزرگتر. بال های بالایی از قفسه سینه، کوچکتر؛ سطح بال با مقیاس سفید. شکم زن چاق بود و انتهایش خشن بود؛ مرد دارای شکم باریک و یک نوک کوچک بود. لارو ها به رنگ سفید به رنگ سفید بودند، در حالی که لارو ها در قسمت های دوم و سوم کمی بزرگ و چروکیده بودند. یک گوشه L در پشت قسمت 8 شکم وجود دارد.

【محل اولیه】 کشت مصنوعی، پرورش برای 3 نسل در سال. توزیع شده در سراسر کشور، عمدتا در جنوب رودخانه یانگ تسه.

【برداشت و پردازش】 کرم های ابریشمی که به طور طبیعی با Beauveria bassiana آلوده می شوند و یا هنگام کشت کرم ابریشم مصنوعی تلقیح شده و کشت می شوند جمع آوری می شوند و با آهک جذب می شوند و سپس خشک یا خشک می شوند.

【صفات گیاهی】 استوانه ای، چند منحنی، 2 تا 5 سانتی متر طول و 0.5 تا 0.7 سانتی متر قطر. سطح خاکستری زرد است، با پودر سفیدی مانند یخ های هوایی و کونیدیاها. سر گرد و زرد قهوه ای است. هشت جفت پا بر روی سطح شکمی بدن وجود دارد، نشان دهنده یک پروتئین. بخش بدن واضح است و دم کمی زاویه دار است. سخت و شکننده، آسان برای شکستن، بخش صاف، سفید بیرونی، با 4 حلقه غده ابریشم روشن یا سیاه و سفید روشن. کمی گاز، کمی طعم شور.

[مواد تشکیل دهنده اصلی] bombyx batryticatus حاوی پروتئین، اسید آمینه، چربی، ecdysterone، و Beveveriain. آزمایشات نشان داده اند که این محصول دارای اثرات ضد تشنج، آرام بخش، ضد انعقاد، هیپوگلیسمی و ضد سرطانی است و دارای اثر متفاوتی است.


کرم ابریشم خفیف
bombyx batryticatus
کرم ابریشم تیره
بمبیکس موری
جیانگ می تواند
Hot Tags: bombyx batryticatus، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، قیمت پایین

پرس و جو