banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > محصولات بهداشتی > گیاهان مقوی
رده محصول

E Jiao گیاه

اثر اصلی E jiao 1، پازل مغز اثر: Jiao الکترونیکی شامل انواع که گرفتن به اندازه کافی استراحت مغز و بدن از مواد تشکیل دهنده فعال می تواند سهولت تنش آموزش منجر به بهبود جسمانی، قدرت بدنی قوی، پر انرژی است. Ejiao حاوی پپتید های فعال بچه،...

ارسال درخواست

اثر اصلی jiao الکترونیکی

1، پازل مغز اثر: Jiao الکترونیکی شامل انواع که گرفتن به اندازه کافی استراحت مغز و بدن از مواد تشکیل دهنده فعال می تواند سهولت تنش آموزش منجر به بهبود جسمانی، قدرت بدنی قوی، پر انرژی است. Ejiao حاوی پپتید های فعال بچه، می توانید حافظه بدن را افزایش و بهبود توانایی شناسایی، اثر ضد خستگی قوی داشته باشد.

2، اثر پیری کند: E Jiao حاوی ژلاتین کلاژن, پروتئين به انواع عناصر و انواع اسیدهای آمینه. این مواد مغذی مهم بدن انسان، آشکار ضد پیری، نقش طول عمر وجود دارد.

3، گلوتن قوی استخوان اثر: E Jiao خون خون می تواند بالا بردن تاندون ها، مایع می تواند روان مفاصل، غنی سازی مغز استخوان و نخاع، مغز، می تواند گلوتن قوی استخوان، مفاصل روان برابر روماتیسم.

4 بهبود نقش ایمنی: E Jiao در نحیف، مزمن بیماری جسمی ضعیف، حساس به سرما و کاهش فیزیکی دیگر که بهتر درمان و پیشگیری، پس آن ایمنی، کاهش بیماری.

5، اثر ضد سرطان: تجربی مشاهده کرده است که E Jiao در ایمنی سلولی تنظیم دو طرفه. فعالیت سلول NK افزایش بهتر است و سلول های NK در مهار تومور در وقوع نقش. علاوه بر این، E Jiao نقش در ترویج تحول لنفوسیت انسان سالم، اما همچنین می تواند میزان تحول لنفوسیت بیماران سرطان به کمک ضد سرطان را بهبود بخشد، می تواند سرعت رشد تومور و علائم، زندگی فرمت.

در استفاده از پرتو درمانی, شیمی درمانی, استفاده الکترونیکی Jiao می تواند عوارض را کاهش دهد، افزایش جسمانی، افزایش تحمل به مواد مخدر.

6، اثر کلسیم: Jiao الکترونیکی حاوی کلسیم فراوان، از طریق نقش گلیسین کلسیم جذب و ذخیره سازی، بهبود تعادل کلسیم بدن، می تواند جلوگیری و درمان پوکی استخوان. ایده آل ترین در مکمل سلامت سالمندان است.

7, نقش زیبایی زیبایی: Jiao الکترونیکی از طریق خون و مرطوب کننده پوست برای مراقبت از پوست. استفاده طولانی مدت باعث می شود پوست صورت خود را خوشبو، ظریف، زرق و برق دار. مغذی پوست، زیبایی زیبایی Jiapin.

8 نقش مايه تنظیم: Jiao الکترونیکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمبود خون، خون گرفتگی و گرمای ناشی از قاعدگی نامنظم، انتقال خون مطلوب نقش خون. Ejiao یین و خون یی چونگ رن پر، که می تواند لاستیک tocolysis تنظیم بارداری بیماری. در عقل جنين هنوز جنبش جامد، جنين مختل شود و حتی سقط جنین اثر درمانی بسیار خوبی است.

9 گسترش عروق خونی: آزمایش نشان می دهد که افزایش Jiao E در ویسکوزیته خون مانع قابل توجهی. سالمندان مصرف Ejiao می تواند ترویج گردش خون، بهبود بخشد microcirculation ضد آریتمی و سایر عوارض فشار خون بالا و فشار خون به حالت عادی بازگشت باعث می شود.

 

Jiao الکترونیکی عوارض

1، برخی از مردم فیزیکی ممکن است خوردن آتش جدید، جدید از Ejiao اند "، نه برای گرفتن، به طور کلی در محل خشک و خنک برای سه سال ساخت آن را"شات که شکسته"مناسب آتش" چن Ejiao پس از مصرف.

2، زنان Ejiao قاعدگی مصرف دوره است به احتمال زیاد به علت اختلالات قاعدگی بیش از حد یا اختلالات صبر کنید بعد از قاعدگی بعد از مصرف.

3 طحال است که، هنگامی که استفاده بهترین از Ejiao با مقررات پزشکی طحال و معده برای جذب و جذب Jiao الکترونیکی است که عملکرد دستگاه گوارش از مردم، کم.

سرفه 4 از سرما رنج می برند، اسهال باید متوقف E Jiao و پس بیماری بهبود می یابند و سپس ادامه را به. مصرف ژلاتین را در نیاز به جلوگیری از دهان مانند خوردن غذا سرد، چای، تربچه و غيره.

7، آن قابل توجه است که به دلیل آدامس و کریستال، مانع عملکرد طحال و معده گوارش، بنابراین پری معده وجود دارد، سوء هاضمه، رژیم غذایی است نه طحال طب سنتی چینی معطر، و معده باید مورد استفاده قرار گیرد با احتیاط Ejiao.


کلید واژه

ارز

جستجوهای ماهانه میانگین. (جواب دقیق تنها)

رقابت

پیشنهاد های پیشنهادی

ejiao

دلار هنگ كنگ

1000-1万

0.04

3.78

خر کردن ژلاتین

دلار هنگ كنگ

100 – 1000

0.26

0.9

e jiao گیاه

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.7

4.35

e jiao گیاه چینی

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.19


e jiao شیعه طب چینی

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.16


خر ژلاتین

دلار هنگ كنگ

100 – 1000

0.12


خر پنهان کردن چسب

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.08


ژلاتین پوست خر

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.06


چسب خر

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0


خر پزشکي

دلار هنگ كنگ

10 – 100

0.03
Hot Tags: E jiao گیاه چين, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه عمده فروش، قیمت پایین

پرس و جو