banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > محصولات بهداشتی > جینسنگ
رده محصول

ریشه جینسنگ وحشی

جینسنگ وحشی پس از کاشت, رشد طبیعی بیش از 15 سال در جنگل های انبوه در کوه های عمیق وحشی جینسنگ جینسنگ نامیده می شود. با توجه به استاندارد ملی "وحشی جینسنگ شناسایی و درجه کیفیت GB/T 18765 2015" تازه جینسنگ وحشی و جینسنگ وحشی...

ارسال درخواست

جینسنگ وحشی

پس از کاشت, رشد طبیعی بیش از 15 سال در جنگل های انبوه در کوه های عمیق می تواند نام جینسنگ جینسنگ وحشی. با توجه به استاندارد ملی "وحشی جینسنگ شناسایی و درجه کیفیت GB/T 18765 2015" تازه جینسنگ وحشی و وحشی جینسنگ suncured شد تعریف به عنوان 8 سطح مورد نیاز اساسی برای تازه جینسنگ وحشی وحشی جینسنگ suncured نه در قسمتی از پیوند، هیچ جسم خارجی، آیا خطوط بدن نیست.

روش خوراکی

جینسنگ چی تغذیه و تسکین اعصاب و دیگر اثر پازل از زمان های قدیم است، آن است که به عنوان مقوی jiapin شناخته شده. روش گرفتن جینسنگ وحشی هستند decocted، آغشته به آب و بخار لباس، شراب، پودر خالص به این سرویس، عملیات متفاوت است.

1-در دهان

جینسنگ وحشی به برش های نازک، هر 2 پی در پی زیر زبانی ~ 3 برش هر تکه زیر زبان چشم، کاملا تکیه بر مخاط دهان مویرگی جذب مواد تشکیل دهنده فعال در قرص جینسنگ معمولا بیش از 20 دقیقه به کار، نسبت به دستگاه گوارش جذب مواد مغذی از دست دادن کوچکتر است. زمان باز شدن دهان می تواند چه در صبح و یا در صبح.

2. بخش آب

برش جینسنگ وحشی در کاسه یا فنجان آب پس از محافظه کار حدود 5 دقیقه برای نوشیدن چای با همان، عجله جوش می تواند تکرار شود تا هیچ Chongbo طعم جینسنگ حتی خوردن قرص جینسنگ به آرامی, جویدن 2 ~ 5 گرم در هر روز.

3. خالص پودر

Suncured وحشی جینسنگ به پودر، آسان جذب و اطمینان حاصل شود که جینسنگ وحشی حاوی مواد مغذی بدون از دست دادن، بدون هیچ گونه افزودنی ایمنی زمین است. ضد خستگی, افزایش, ضد پیری است.

4-بخارپز

قطعه وحشی تزریق هر روز 2 ~ 5 گرم، برش جینسنگ را در کاسه، اضافه کردن مقدار مناسب آب کاسه آب بندی قرار گیرد در دیگ بخار، بخار آب و آتش های کوچک جوش برای 20 ~ 30 دقیقه. تزریق آب را و سپس برش جینسنگ نیم ساعت قبل از صبحانه مصرف فرو برد. میزان تغذیه کمی با توجه به قانون اساسی فردی و مدرک پذیرش افزایش یافته است.

5. پخته

جینسنگ وحشی شکسته در خورش، آب پز به وحشی جینسنگ آب رنگ، طعم تلخ, اضافه کردن یک قاشق مربا خوری عسل بهم اجزاء موثر دو ساخته شده یکی. این سوپ به نام سوپ جینسنگ عسل، نوشیدن یک فنجان بزرگ هر روز صبح.

6. خورشتی،

نگاهی مرغ 1 جینسنگ وحشی 5 ~ 10 گرم برش به شکم مرغ شکم بخیه دهان قرار داده در خورش، خوردن آب و ادویه جات ترشی جات بپزید تا گوشت به ضخامت سوپ پخته شده مرغ اضافه، سوپ نوشیدن، خوردن جینسنگ 1 ~ 2 بار در هفته. این تابع از تغذیه و تقویت بدن.

7. غوطه ور ساختن شراب نوشیدن

مشروب به عنوان "100 پزشکی"، با رکود پراکنده، خون گرفتگی, بین بردن رژیم غذایی، نصف النهار درجه خون، طحال و معده، افزایش دمای پوست را شراب جینسنگ وحشی تغذیه تمام بارش. جینسنگ وحشی شیر برای سلامت جسمی و تغذیه چی و عمر طولانی.


1

جینسنگ وحشی

1000-10 هزار

0.89

3.96

2

ریشه جینسنگ وحشی

100 – 1000

0.99

3.61

3

جینسنگ وحشی برای فروش

10 – 100

1

9.52

4

جینسنگ رشد وحشی

10 – 100

0.73

6.33

5

ریشه جینسنگ وحشی برای فروش

10 – 100

1

1.66


Hot Tags: وحشی جینسنگ ریشه چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه عمده فروش، قیمت پایین

پرس و جو