banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > محصولات بهداشتی > جینسنگ
رده محصول

جینسنگ کره ای قرمز

جینسنگ کره ای روش خوراکی خورش () خدمت می کرد. جینسنگ کره ای به برش 2 میلی متر، به کاسه پر از آب، مهر و موم شده کاسه قرار داده شده در گلدان خورش بخار 4 تا 5 ساعت را قطع خواهد شد. (ب) جویدن. به 2 تا 3 قطعه جینسنگ کره ای موجود در دهان جویدن شنگ جین طراوت شیرین و...

ارسال درخواست

جینسنگ کره ای روش خوراکی

(A) خورش خدمت. جینسنگ کره ای به برش 2 میلی متر، به کاسه پر از آب، مهر و موم شده کاسه قرار داده شده در گلدان خورش بخار 4 تا 5 ساعت را قطع خواهد شد.

(ب) جویدن. 2 تا 3 قطعه جینسنگ کره ای موجود در دهان جویدن شنگ جین طراوت شیرین و خوشمزه، ساده ترین راه برای گرفتن است.

ج ـ قروچه. را به پودر جینسنگ کره زمین, هر روز بسته به میزان قانون اساسی فردی به طور کلی 1-1.5 گرم هر بار فرو برد.

د ـ قرمز چای. به برش های نازک جینسنگ کره ای بر روی کاسه یا فنجان را با آب جوش، پوشش محافظه کار 5 دقیقه پس از مصرف قطع خواهد شد.

شراب (5). کل ریشه جینسنگ کره ای می توانید به برش های نازک به بطری با 50 تا 60 درجه خیس شراب سفید روزانه به عنوان مناسب را قطع خواهد شد.

(6) مواد غذایی کنسرو. جینسنگ کره ای اغلب همراه با طعم تلخ خاصی اگر طعم تلخ مغذی بدن می تواند از بین بردن جینسنگ و گوشت بدون چربی, جوجه, ماهی و دیگر خورش پخت و پز.

 

جینسنگ کره ای روش های ذخیره سازی

جینسنگ کره ای به طور کلی به پروانه-خورده آسان نیست اما باید نگهداری خشک، خورشید به کاغذ سفید نه به تغییر رنگ، پوشش را می توان در جعبه های چوبی و یا ظروف مهر و موم شده ذخیره سازی نصب شده است. بنابراین برای جلوگیری از رطوبت، باید در زمان جمع آوری در ظروف، برای حفظ رنگ اصلی و بدون از دست دادن تغذیه خشک. هر روز از فصل بارانی بهترین در یخچال و فریزر در سرما, می توانید همچنین شود ذخیره شده در مخزن لیمو، اما نه در تماس مستقیم با quicklime, آهک بیش از حد قرار نیست باید (حدود 1/4 ظرف). چون جینسنگ کره ای باعث ضرر و زیان بیش از حد خشک، و آسان به شکستن، است. اگر آن هرس است، می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مایکروویو حرارت جینسنگ زرق و برق دار، با چاقو برش مواد غذایی و ذخیره سازی نرم شود می تواند

به سه نوع روش های حفظ و نگهداری برای مرجع تنها شکسته:

1 خزه حفظ: این است تعداد زیادی از حفظ در سایه جینسنگ کره ای روش جینسنگ و خزه در لایه های راه به جعبه یا ظرف اسپری آب کامل، یک هفته می توانید ذخیره کنید

2 ماسه حفظ: این راه طولانی برای ذخیره جینسنگ کره ای در پاییز است. شن مناسب تر، جینسنگ لایه لایه در شمع شن و ماسه تمیز مشتری برای ذخیره بیش از یک ماه به خاک سپرده شد.

3 مقاله جعبه ذخیره سازی: جینسنگ کره ای به کارتون با كود اسب مقاله ذخیره شده در شرایطی بسیار تغییر آب و هوا در انبار یا زیرزمین، طوری که از پاییز به زمستان می تواند ذخیره شود.

و هوا عایق مهر و موم خشک رطوبت با آفات. جینسنگ کره ای مدت زمان ذخیره سازی به طور کلی 5 تا 10 سال است روش مناسب، می تواند برای بیش از 10 سال ذخیره می شود، اثر مواد تشکیل دهنده تقریبا یکسان است.

 

1

جینسنگ کره ای

10 هزار – 100 هزار

1

3.57

2

جینسنگ کره

1000-10 هزار

0.34

2.35

3

جینسنگ کره ای پودر

100 – 1000

1

3.11

4

کره ای درخت جنسهیاجنسان عادی

1000-10 هزار

0.59

2.88

5

جینسنگ کره ای بهترین

100 – 1000

1

2.66

6

بهترین مکمل جینسنگ کره ای

10 – 100

0.88

3.87

7

جینسنگ کره ای سفید

100 – 1000

0.93

4.83

8

جینسنگ کره ای قرمز پودر

9

بهترین جینسنگ کره ای قرمز

10

جینسنگ کره ای قرمز مکمل

11

جنسهیاجنسان قرمز کره ای

12

جینسنگ کره ای قرمز خرد شده

13

جینسنگ کره ای قرمز ریشه برای فروش

14

جینسنگ کره ای قرمز برای فروش


Hot Tags: جینسنگ کره ای قرمز، چین، تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه عمده فروش، قیمت پایین

پرس و جو